Byty 4 Dvory

Nový začátek vašeho příběhu

Probuďte se každé ráno s radostí z vlastního životního prostoru. Pocit dobrodružství při zařizování nového bydlení je vzácný. Nenechte si ho ujít za okny útulného bytu v Českých Budějovicích. Tento jihočeský skvost mezi městy je totiž mimořádně otevřený všem zájmům i věkovým kategoriím.

Vůně a energie nového bytu na každém kroku

Do svých zabydlovacích plánů se můžete s vášní pustit v nově vznikající zástavbě Čtyři Dvory. Právě tady se rýsuje komplex dvou bytových domů - ten s větším počtem bytů získal označení A a druhý, výrazně menší s vilovým charakterem, B. Oba vynikají nápaditým řešením interiérů, ale i uspořádáním venkovních prostorů, které podle aktuálních trendů počítá s plynulým přesahem do okolní přírody. Domy, parkoviště i chodníky mají bezbariérový přístup.

A

Větší dům se 196 byty se skládá z šesti nadzemních podlaží a jedním pod úrovní země. V podzemním podlaží slouží obyvatelům společný prostor pro parkování aut a uskladnění věcí ve sklepních kójích. Obytná patra nabízejí bydlení o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo 4+kk. Vnitřkem domu prochází hlavní schodiště s výtahem. Velkou výhodou každého z bytů je prosluněný balkón.

Plochu krytého parkování zastřešuje deska s truhlíky pro osázení zelenými prvky jako jsou keře, okrasné květiny či stromy. Nechybí ani zídka s popínavými rostlinami. Cílem je v nejbližších letech pokrýt plochu nad parkovacími prostory bohatou zelení. Čistým organickým dojmem působí dům také díky dřevěným obkladům. Výsledkem by tak mělo být zahalení bytového domu do náruče rostlin. Přírodní prvky umožňují obyvatelům cítit se příjemněji a více propojení s přilehlým parkem, zlepšují také odhlučnění a proslunění prostorů.

B

Menší bytový dům se skládá z 15 bytů a má 6 podlaží. Přízemí slouží jako vstup do domu, prostory pro uskladnění i krytá parkovací plocha. Zbývajících 5 podlaží tvoří obytný prostor rozdělený na jednotky 2+kk a 3+kk. Vnitřní částí domu prochází centrální schodiště a také výtah k jednotlivým bytům. Tato stavba má komorněji laděný vilový charakter – na jednom patře se nacházejí pouze 3 byty, které vynikají velkými okny s balkony a jsou orientované na jižní stranu.

Fasádu bílé barvy s šedými prvky jemně doplňují obklady v dekoru dřeva. Dům svou kompozicí skvěle zapadá do stylu okolní architektury a vertikálním provedením tvoří zajímavý kontrast se sousedícím horizontálně laděným domem A.

Vyběhněte do zeleně

Okna bytů poskytují uklidňující výhled do přírody a nejbližší okolí je jako stvořené k procházkám na čerstvém vzduchu. Kdykoliv můžete vyjít rovnou do přilehlého parku 4 Dvory, který v sobě rafinovaně spojuje protikladné prvky divočiny a městské uhlazenosti. Jeho rozlehlý prostor nabízí plné volnočasové vyžití i kavárnu.

Jen kousek cesty od domu se rozprostírá unikátní přírodní rezervace Vrbenské rybníky, která překypuje životem díky štěbetání vodních ptáků. Zastavte se na chvíli a pozorujte jejich hnízdění i tanec na vodní hladině. Ze sedla kola zase můžete obdivovat břehy Vltavy, Jižní Čechy jsou totiž rájem pro cyklistiku.

Možností je opravdu mnoho, mezi travnatými plochami parku, sportovišti a bohatou přírodou můžete svůj volný čas věnovat aktivním nebo odpočinkovým činnostem. Každý naplno prožitý všední den tak pro vás může mít stejnou váhu jako svátek.

Váš malý svět ve městě

Služby v okolí, které vám zjednodušují život, jsou jednou z priorit při hledání bydlení. I na tento aspekt jsme při plánování stavby mysleli. V blízkém dosahu bytových domů najdete školu i školku, což je ideální řešení pro rodiny s dětmi.

Umístění parcely pro bytové domy nabízí rozmanité pohybové vyžití – sousedí se sportovním hřištěm i zimním stadionem. Komfort, kdy máte všechno důležité v blízkém okolí, je k nezaplacení.  Užijte si lehkost života bez kompromisů. Nemusíte slevovat z toho, co je pro vás důležité ani měnit životní styl.

Vychutnávejte přítomnost, myslete na budoucnost

České Budějovice nabízejí možnosti, se kterými se nikde jinde nesetkáte. V jejich blízkosti se nacházejí taková lákadla jako Lipno, Šumava nebo Český Krumlov. Na dosah ruky je romantika třeboňských rybníků i kulturní bohatství překrásných zámků. A co je nejlepší, rakouské Alpy i známá města jsou odtud co by kamenem dohodil.

Svižná moderní lokalita Čtyři Dvory nabízí spoustu podnětů k setkávání s lidmi podobného životního stylu, kteří se mohou stát vašimi nejlepšími přáteli. Hnízdo, v němž se budete cítit doma, na vás čeká právě tady. Bydlení v lokalitě Čtyři Dvory má významný potenciál. Město, které se pyšní jedinečným kulturním bohatstvím, v sobě propojuje punc přemyslovské historie s moderní infrastrukturou. Bydlení tady má svoje jedinečné kouzlo a zároveň zahrnuje všechny výhody, po kterých toužíte.

Postup při koupi

Rezervační poplatek je splatný do 5 dnů ode dne podpisu Rezervační smlouvy ve výši 100.000 Kč včetně DPH. První splátka ve výši 20 % kupní ceny (mínus rezervační poplatek) včetně DPH, je splatná do 15 dnů ode dne podpisu Smlouvy o uzavření budoucí smlouvy kupní o převodu jednotky.

Doplatek kupní ceny vybrané nemovitosti včetně DPH je splatný do třiceti dnů po podpisu Kupní smlouvy o převodu jednotky.

Investor si vyhrazuje právo změny.

Byty 4 Dvory / Byty 4 Dvory